Запрошення на весілля

Запрошення на весілля

Шаблон запрошення на весільну церемонію в українському стилі   №  1    :

Шановні _____________________________________,

Ми раді запросити вас на наше весілля, яке відбудеться [дата та час] в [місце]. Ми хочемо, щоб цей особливий день був не лише святом нашого об’єднання, але й святом нашої української спадщини.

Тому, ми запрошуємо Вас прийти в українських вишиванках, які є символом нашої культури та національної гордості. Нехай кожен з нас перетворить цей день у феєричну подорож у світ української традиції.

Вас чекає неймовірна вечірка, яка буде наповнена сміхом, радістю та незабутніми моментами. Ми не можемо дочекатися поділитися цим днем з Вами та побачити всіх в українських вишиванках.

Будь ласка, повідомте нам, чи зможете Ви прийти, щоб ми могли налагодити всі деталі. Реєстрація до [дата] за номером [контактний номер].

Нехай наше весілля стане спільною подорожжю у світ української культури та любові.

З повагою, [Ваше ім’я та ім’я нареченого]

Запрошення на весілля

Шаблон запрошення на весільну церемонію у стилі української вишиванки № 2  :

Дорогі ____________________________,

Ми з нетерпінням очікуємо нашого найщасливішого дня та хотіли б запросити Вас відсвяткувати його разом з нами. Наше весілля відбудеться [дата та час] в [місце], і ми хочемо, щоб це було святом нашої культури та спільного об’єднання.

Тому, ми запрошуємо Вас прийти в українських вишиванках, як символу нашої національної спадщини. Вишиванки відображають багатий колорит та історію нашої країни, і це велика частина того, хто ми є. Ми впевнені, що разом ми можемо створити неймовірну атмосферу, наповнену красою та гордістю.

Будьте готові до чудової вечора, сповненого веселощів, танців та незабутніх моментів. Ми будемо раді бачити Вас у вишиванках та разом з вами створювати цю унікальну спогади.

Будь ласка, повідомте нам, чи можете Ви прийти, щоб ми могли налагодити всі деталі. Реєстрація до [дата] за номером [контактний номер].

Нехай наше весілля стане святом нашої культури, національної єдності та, звісно ж, нашої безмежної любові.

З найкращими побажаннями, [Ваше ім’я та ім’я нареченого]

весільні запрошення

Шаблон запрошення  на весільну церемонію в українському стилі  № 3  :

Шановні _________________________________,

Ми раді запросити Вас на наше весілля, яке відбудеться [дата та час] в [місце]. Цей день для нас особливий, і ми хочемо поділитися його важливістю і нашою глибокою приналежністю до української культури з вами.

Тому, ми запрошуємо вас прийти в українському стилі, як вибір Вас, Ваших дітей або навіть цілого сімейства. Ви можете обрати традиційні українські вбрання, вишиванки, чоловічі сорочки, або будь-які інші українські національні мотиви. Нехай кожен з нас відчує себе частиною нашої багатошарової культури.

Вас чекає неймовірний вечір, наповнений українськими стравами, музикою та традиційними танцями. Ми впевнені, що разом ми створимо особливу атмосферу, яка назавжди залишиться в наших серцях.

Будь ласка, повідомте нам, чи зможете Ви прийти, щоб ми могли налагодити всі деталі. Реєстрація до [дата] за номером [контактний номер].

Нехай наше весілля стане святом української культури, єдності та любові, і ми не можемо дочекатися поділитися цим днем з вами.

З любов’ю та вдячністю, [Ваше ім’я та ім’я нареченого]

запрошення на весілля в українському стилі

Шаблон запрошення на весілля № 4

Дорогі _________________________________!

Ми з радістю оголошуємо, що _______ __________________ _______ року    відбудеться обряд об’єднання двох кохаючих сердець!

Ми  запрошуємо Вас приєднатися до цього важливого моменту в нашому житті.

Церемонія вінчання розпочнеться о ______:______ год   У Палаці ________________.

Обряд вінчання відбудеться о ______:______ год  в церкві (або іншому відповідному місці)_______________.

Після церемоній запрошуємо Вас на банкет, який відбудеться у ресторані _______________________ за адресою: ___________________________________     ____ ____________________ _______________р.,      о ______:______ год

З найкращими побажаннями, _______________________ і _______________________!

запрошення на весілля

Шаблон запрошення на весілля №  5

Шановні ________________________________ !

Від щирого серця запрошуємо Вас приєднатися до нас і  розділити радість одруження . Чекаємо шановних гостей на весільному бенкеті

 _______ ______________________ __________ р., о _____: _____ год.

Місце: м._______________, вул.____________________ , ресторан «_______________________». Реєстрація шлюбу відбудеться о_________ :_________ год.

Церемонія вінчання відбудеться о _________:_________ год. у церкві ____________________.

З великою повагою до вас наречені   , ______________________ та ________________________.

запрошення на весілля в українському одязі

Шаблон запрошення на весілля № 6

Дорогі наші ___________________________!

Стелися, барвінку, віночком та зіллям, Вас  сердечно  чекаємо на нашому весіллі. По доріжці весільних квітів, будь ласка, йдіть, Батьки запрошують Вас, діти сердечно вклоняються  Вам. Отже, сьогодні ми Вас щиро та вдячно запрошуємо. Прийдіть, будь ласка, на наше весілля, це наймиліший момент. Ми чекатимемо за святковим столом і чекатимемо вас з нетерпінням. З найкращими побажаннями,

 НАРЕЧЕНІ  _________________ та ________________    

 Адреса ресторану: «________________», вул. ________________________, _______

Чекаємо Вас ____ ____________________ _______________р., ______:_______   год.

 
запрошення на українське весілля

Шаблон запрошення  на весільну церемонію в українському національному одязі  №  7   :

Дорогі ____________________________,

Ми з радістю хочемо запросити Вас на наше весілля, яке відбудеться [дата та час] в [місце]. Цей день для нас надзвичайно важливий, і ми бажаємо поділитися ним разом з Вами у найкращий спосіб, який відзначає нашу національну гордість та культурну спадщину.

Тож, ми хотіли б попросити Вас прийти на цю вечірку в українському національному одязі. Нехай цей особливий день буде відзначений усіма найкращими атрибутами нашої багатошарової культури. Ви можете обрати традиційні українські костюми, національні сукні, вишиванки або інші вбрання, які вас представлять як частину нашого чудового народу.

Вас чекає надзвичайно цікавий та колоритний вечір, наповнений українськими стравами, музикою, традиційними танцями та, звісно, вас та вашими унікальними образами. Ми впевнені, що це буде незабутнє свято національної єдності та нашої великої любові.

Будь ласка, повідомте нам, чи зможете Ви прийти, щоб ми могли налагодити всі деталі. Реєстрація до [дата] за номером [контактний номер].

Нехай наше весілля стане святом української культури, національної єдності та безмежної любові.

З великою приязністю та вдячністю, [Ваше ім’я та ім’я нареченого]

запрошення на весілля в українському одязі

Шаблон запрошення на весілля № 8

Дорогі наші ________________________________!

Настав час, на який всі так чекали – уявіть собі, ми вирішили вступити в шлюб!

Ми прийняли рішення об’єднати наші серця та долі та прагнемо жити разом щасливо та довго.

Буде для нас великою честю і радістю, якщо Ви прийдете і розділите з нами наше щастя і радість.

Запрошуємо вас на весільний обід і наше щастя і радість  ____ ____________________ _______________р.,  о ______:______ год

у ресторан ______________, за адресою: __________________.

Будь ласка, приходьте готові веселитися, насолоджуватися їжею та напоями та радіти разом з нами!

З великою повагою, наречений та наречена.