Привітання з Днем Святої Трійці (П’ятидесятниця)

В народі Трійцю ще називають Зелені свята або П’ятидесятниця на честь Святого Духа. Це свято означає з’яву людям Всевишнього   в усіх трьох іпостасях як святої Трійці  у вигляді  Бого-Отця, у вигляді Бога-Сина і у вигляді  Бога-Святого Духа. 

 Після воскресіння Ісус Христос перебував із своїми учнями протягом 40 днів, а після цього піднявся на небо. Він пообіцяв послати Святого Духа, який наділив би їх силою для поширення християнської віри. Ця обіцянка виконалася на день П’ятдесятниці (грец. “п’ятдесят”), що відбулася через 50 днів після Великодня.

У день П’ятдесятниці, коли апостоли знаходилися разом у Єрусалимі, Святий Дух зійшов на них і вони отримали дар мов. Це дозволило їм говорити іншими мовами, які розуміли люди з різних країн, що зібралися в Єрусалимі. Це символізує поширення Христового послання по всьому світу через проповідь апостолів.

Після цієї події апостоли почали проповідувати Христове вчення й розповсюджувати християнство, йдучи до різних країн та народів. Їх місія полягала в тому, щоб розповісти про життя, смерть і воскресіння Христа, його учення про любов, милосердя та спасіння для всіх людей.

привітання з святом Святої Трійці

Сердечно вітаємо всіх зі святом Трійці! Бажаємо, щоб у вашій родині панувала чудова погода, достаток і щастя. Нехай у вашому домі завжди царює свято, гармонія і радість. Нехай ви вмієте вдячно оцінювати життя за всі його прекрасні моменти. Нехай гілочка берези принесе вам радість і тепло у душі.

привітання з святом Святої Трійці

Зі світлим святом Трійці! Бажаю вам міцного здоров’я, чудового настрою і надзвичайних позитивних емоцій! Нехай всі оточуючі сьогодні роблять вас щасливими: колеги, сусіди, рідні та друзі! Нехай з усіх сторін до вас летять приємні новини, чудові подарунки, компліменти та теплі слова вітання! Бажаю вам жити у любові та радості !

з зеленими святами

Сьогодні особлива дата, адже відзначається свято Святої Трійці. Я бажаю надіслати тобі найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я та благополуччя. Нехай небеса бережуть тебе й твоїх близьких!

привітання з святом Святої Трійці

Вітаю зі святом Трійці! Бажаю тобі втричі більше щастя, жити під захистом благословенного неба, залишатися людиною з  чуйним серцем, щедрою й відкритою душею. Нехай кожен твій день відтепер буде наповнений  успіхом, а ночі освітлюються блискучими зірками радості.

зі святом трійці

Вітаю зі святом Святої Трійці – святом безмежної любові, віри та надії, без яких важко існувати на цій землі. Нехай цей день принесе нам радість і благодать Божу. Давайте віддамо належне цьому святковому дню і помолимось до Господа. Нехай він буде вам в поміч у всіх ваших зусиллях. Нехай ваше життя наповниться справжнім значенням, а ваша душа знайде внутрішню свободу.

зі святом трійці

У цей чудовий день, у свято Трійці, з чистим серцем бажаю тобі мирного, доброго і щасливого життя, в якому відсутні будуть смуток та печалі. Нехай твоя стежина буде вкрита квітами радості,  і нехай Пресвята Трійця послана світлом благодаті та щирою любов’ю для тебе та твоїх близьких. Зі святом!