Тости на весілля в прозі своїми словами

тости на будь яку забаву

Милі молодята! Нехай ваша любов триває назавжди,  даруйте один одному тепло та живіть відповідно до власних сердець, завжди обдаровані любов’ю та згодою. Нехай ваше об’єднання буде наповнене щастям! Ваше здоров’я!

Вітаємо вас із Днем весілля! Нехай кожен момент вашого життя наповнюється радістю та щастям, ваш дім – затишком і дитячим сміхом, а ваши серця – безмежною любов’ю та ніжністю один до одного!

Вітаємо вас молодята! Нехай завжди панує щастя і взаємна закоханість, нехай час не впливає на ваши почуття, і ваша любов та ніжність зростають з кожним новим днем!

запрошення на весілля на весілля

Я бажаю підняти цей келих на честь простих арифметичних операцій. За додавання, що призвело до створення чудової пари з однієї дівчини і одного юнака. На події віднімання, коли вони обоє вийшли із холостяцького статусу. На миттєвості поділу, коли всі труднощі діляться навпіл і, таким чином, зменшуються. І, нарешті, на момент множення, коли всі радощі стають загальними і множаться у багато разів! Вашому простому, але чарівному життю, і молодим – Гірко!

Нехай ваш шлюб буде як вино: з роками стає все краще та солодше.

У перший рік подружнього життя, вони вчаться висловлювати свої думки, деякі кажуть, а інші слухають. У другий рік, вже один з них більше розмовляє, а інший вивчає мистецтво слухання. Але на третій рік, обидва вже знають, як комунікувати, і можуть розмовляти разом, залучаючи інших до своїх розмов. Так давайте піднімемо чарки за те, щоб наші молодята залишалися такими ж обізнаними один одним як на початку, прислухаючись один до одного! Це допоможе їм зберегти любов та знайти щастя на своєму шляху разом!

запрошення на весілля

 

Нехай ваша любов росте сильніше, ніж всі бурі, які можуть зустрітися вам на життєвому шляху.

Скажу тост,  слова Піфагора: “Мудра дружина! Якщо бажаєш, щоб твій чоловік проводив більше часу з тобою, позбав його інших місць, де він знаходить радість і ніжність”. Пропоную підняти келихи і випити за це!

Дорогі наші діти, ми щиро вас вітаємо з цим чудовим об’єднанням! Бажаємо вам подолати всі труднощі життя, нести свою кохання через роки і створити міцну, здорову та щасливу родину, наповнену достатком та гармонією.

весілля

Хочу висловити своє вітання на честь наших молодят. Бажаю, щоб їхнє сімейне щастя було як гілка прекрасного дерева, що багато цвіте і привертає чарівних птахів кохання. Пам’ятайте, що ви відповідальні за ріст і плодоношення дерева вашої родини. Любіть один одного, підтримуйте у важких моментах, і навіть найсильніші бурі не зможуть вас зруйнувати.

 

Нехай кожен день вашого шлюбу буде таким, як перший день весни – повний надії та свіжості.

 

Ви обрали одне одного, і це – найважливіший вибір у вашому житті. Нехай він завжди буде правильним

тост на весілля

 

Любов – це найкраща рецептура для щасливого шлюбу. Нехай ви завжди готуєте її разом.

 

Нехай ваше подружжя буде міцним, як дуб, і гнучким, як верба, щоб ви завжди впоралися з життєвими випробуваннями.

 

Ви об’єднали свої серця, і тепер в них дзвенить мелодія щастя. Нехай вона звучить вічно.

запрошення на весілля в українському одязі