Тост на хрестини в прозі своїми словами від хресних батьків

запрошення на хрещення дитини

Сьогодні в житті вашого прекрасного малюка наступила важлива подія. Відтепер він оточений Божою опікою. Нехай цінні традиції його предків сприяють збереженню душі дитини чистою та возвеличеною, і нехай на цьому шляху йому допомагають хресні батьки та батько з матір’ю. Нехай щастить вашому малюкові!

Сьогодні у тебе з’явився ангел! День хрещення – це особливе свято. Нехай цей ангел оберігає тебе протягом усього життя, відстереже від небезпек і злого. Він буде тобі путівником на шляху істини і допоможе обирати правильний шлях в житті.

хрестини дитини

З усієї душі ми висловлюємо наші щиросердні побажання нашому дорогому новохрещеному, бажаючи йому довгих і безтурботних років життя! В цей великий день Бог благословив малюка на щастя і оберіг його за допомогою свого ангела-хранителя і благословенного поцілунку! Нехай наш малюк завжди перебуває під опікою Бога, і нехай його життя наповнене щастям, здоров’ям і любов’ю!

Коли нове життя народжується, на небі вибирається ангел-охоронець для дитини. Однак, за віруванням, лише після хрещення він починає оберігати дитину. Тож давайте відзначимо таємницю хрещення та побажаємо, щоб ангел-охоронець завжди беріг нашого новонародженого і щасливе благополуччя супроводжувало його в усіх справах!

хрещення дитини в церкві

Малюка охрестили – радіємо разом з вами! Після обряду зі святою водою і очищення він готовий до початку свого земного життя, збагачений силою та під опікою вищих сил. Нехай будь-які випробування, що зустрінуться йому на шляху, будуть легкими, нехай його обдаровують любов’ю добрі серця, а злі не зможуть завдати йому зла. А хрещені батьки хай завжди стоять поруч, як рідні батьки!

Сьогодні ви надзвичайно мене вразили, запрошуючи стати хрещеною матір’ю для вашої дитини. Протягом усього обряду я відчула неймовірний трепет і глибоку ніжність до цього дива-немовляти. Тепер ми з ним стали однією родиною. Я бажаю наші спільні дитині міцного здоров’я, щастя, розуму та завжди цікавого світу, щоб він ріс і приносив нам всім радість своїми досягненнями та успіхами. Я завжди намагатимуся захищати його від труднощів та нещастя силою своїх материнських молитв. Нехай його душа тягнеться до світла, а нам, як дорослим, завжди вистачає терпіння та розуміння, щоб розгледіти Божий вогонь, який палає у кожній дитині, і допомогти йому  розгорітися великим і благодатним полум’ям.

хрестини малюка