Привітання з Водохрещем

Привітання з Водохрещенням

З Хрещенням Господнім! Кохання, благополуччя, миру і душевного тепла. Нехай і в будинку, і в серці, і в житті буде достаток, нехай і смуток, і тривоги, і образи змиє освячена вода. Бажаю, щоб світла надія ніколи не давала опуститися твоїм крилам, щоб добра віра завжди додавала сил.

Вітаємо з Йорданом, святом Хрещення Господнього, і бажаємо, щоб у вашому житті завжди панували мир і гармонія. Нехай ангели завжди оберігають вас від смутку, і ваше обличчя завжди сяє яскравою посмішкою. Христос Хрещається!

вітаю з святом Хрещення Господнім

Вітаю з Хрещенням Господнім і бажаю, щоб Ісус ,  що охрестився, завжди заступався за вас, вашу родину і за весь ваш рід, а також за нашу неньку Україну!  Христос Хрещається!

У святковий день Хрещення Христового хотілося б побажати вам лише світлого, істинного та непорушного. Нехай всі негаразди обходять вас стороною, а всі позитивні моменти чекають біля ваших дверей. Нехай вас оточують добро, сяюче сонце, вірні та справжні друзі. Бажаємо постійної удачі, творчих ідей і веселих свят!

Привітання з Хрещенням Господнім

Вітаю з Хрещенням Господнім і бажаю, щоб ваше здоров’я було стійким, як водохресні морози, і щоб чиста вода вмивала всю печаль і смуток. Нехай ваше життя має щасливе і благополучне продовження, а світле сяйво надії та любові завжди освітлює вашу душу і серце.

 Христос Хрещається! Нехай Водохресний Святвечір принесе вам радість очищення і наповнить добротою ваші серця і серця людей, які знаходяться навколо вас! Нехай святковий морозний вечір під заспокійливе поскрипування снігу подарує щастя спілкування з найріднішими і близькими! Благополуччя і здоров’я не обходять вас стороною!

привітання Хрещення Ісуса

З Хрещенням Господнім! Нехай ваше життя наповнюється любов’ю, добробутом, миром та затишком. Бажаємо, щоб свята вода приносила гармонію та чистоту, а ваши дні були щасливими та радісними. Нехай надія завжди світить вам світлом і віра дарує силу.

Вітаємо з Хрещенням Господнім і висловлюємо побажання миру, добра, достатку та благополуччя у всіх сферах вашого життя! Нехай освячена вода приносить гармонію та чистоту. Бажаємо вам в це світле свято благословення Господнього, щиру любов і віру в краще! Христос Хрещається!

привітання з Хрещенням Господнім

Вітаємо зі світлим святом Хрещення Господнього! Нехай чиста вода, освячена цією надзвичайною подією, забере усі негаразди, смуток та хвороби. Нехай вона приносить міцне здоров’я і ясність у вашій думці, забезпечуючи вам щасливе та радісне життя.

Вітаю з Хрещенням Господнім і висловлюю побажання миру, добра, достатку і благополуччя у всіх аспектах вашого життя! Нехай освячена вода приносить гармонію і чистоту. Нехай в це світле свято вас  Господь благословення, щира любов і віра у краще! Христос Хрещається!

Привітання з Водохрещенням

Ось і настав час увійти в чарівний світ свята Хрещення Господнього в кожному домі. В цей чудовий і божественний день бажаємо всім миру, доброти, чесності та справедливості. Нехай це диво живе у вашому серці та принесе світлу надію на яскраве майбутнє. Бажаємо вам міцного здоров’я та внутрішнього тепла, яке обігріває вашу душу та серце, а також успіхів у всіх ваших починаннях. Бажаємо, щоб у цей світлий день вас оточували рідні люди. Нехай ваші оселі наповняться радістю, сміхом і позитивною атмосферою!

Бажаємо, щоб це свято Хрещення Господнього принесло вам радість та благополуччя, достаток і успіх, освятило ваш дух, дарувало надію і допомагало вам рухатися до ваших цілей. Вітаємо вас з цим великим святом! Христос Хрещається!

привітання з Хрещенням Господнім

Вітаю з Хрещенням Господнім і висловлюю щире побажання того, щоб Господь винагородив тебе за добрі справи і думки здоров’ям, силою, вірою, надією та любов’ю! Бажаю всіляких благ і миру навколо тебе!

Вітаю з Хрещенням Господнім і висловлюю щире побажання того, щоб Господь винагородив тебе за добрі справи і думки здоров’ям, силою, вірою, надією та любов’ю! Бажаю всіляких благ і миру навколо тебе! Христос Хрещається!

Привітання з Водохрещенням

Вітаю з Хрещенням Господнім і бажаю тобі стати вільним птахом, що має крила любові. Нехай в твоєму житті буде достатньо душевного тепла та безмежного щастя, а кожен день приносить гарні миті щастя і радості. Нехай свячена вода змиває всі негоди та невдачі з твого шляху.

Вітаю з Хрещенням! Бажаю, щоб твоя життєва дорога була наповнена щастям, і щоб на ній зустрічалися лише люди з добрими намірами та великі можливості. Нехай вода цього дня оздоровить і оживить тебе, а світло неба покаже, де живуть любов і радість. Христос Хрещається!

Христос Хрещається у ріці Йордані

Коли хрещенські морози починають тріщати і вікна прикрашають пишним сніжним убранням, з неба з’являються ангели! Вони вітають до наших осель, несучи тепло, затишок і радість! Бажаємо, щоб благодать увійшла в ваш будинок і залишилася з вами протягом усього року! З найкращими побажаннями з нагоди Хрещення Господнього!

Вітаю з Хрещенням Господнім і бажаю, щоб Господь освітив шлях до щастя промінцем надії та благополуччя. Нехай у вашій родині всі будуть здорові, хай серце наповнюється радістю та любов’ю, і нехай освячена вода змиває всі негоди та смуток. Христос Хрещається!

вітання з водохрещенням

Зі святом Хрещення! Нехай нічні зірки проливають світло на твій шлях, а ангели оберігають твій спокій. Бажаю, щоб твоє життя наповнювалося позитивом, а здоров’я стійко міцніло з кожним новим днем. Бажаю тобі райських благ, душевної рівноваги, міцних сімейних відносин, вічної радості, незліченних скарбів і чудових друзів. 

З Хрещенням Господнім! Нехай благословення Боже заповнить твоє серце радістю та світлом.

Христос Хрещається у ріці Йордані

Нехай вода Хрещення очищає не лише тіло, але й твою душу, наповнюючи її благодаттю і світлом. Христос Хрещається!

Щиро вітаю тебе з великим християнським святом! Нехай у твоєму домі завжди панує мир і любов, а душа наповнюється радістю і щастям. Нехай Боже благословення супроводжує тебе завжди, а життя приносить лише радість і благополуччя. Христос Хрещається!

Водохрещення

З Хрещенням Господнім! Нехай це світле християнське свято наповнить твоє серце радістю та благословенням. Нехай Господь завжди веде тебе своєю мудрістю, а твоє життя буде наповнене любов’ю, миром і щастям. Бажаю, щоб ти завжди відчував благодать Божу в усіх аспектах свого існування. Хай це свято принесе тобі внутрішній спокій і віру у світле майбутнє. Христос Хрещається!

Нехай в цей особливий час Хрещення зберігається в твоєму житті віра, надія і любов до ближнього. Христос Хрещається!

Водохрещення

За нагодою Хрещення бажаю, щоб кожен день твого життя був наповнений світлом Божої благодаті.Христос Хрещається!

Вітаю зі святом Хрещення! Нехай Божа благословення буде з тобою на кожному кроці, наповнюючи твоє життя світлом та радістю. Нехай кожен момент твого життя буде наповнений вірою, надією і любов’ю.

Водохрещення

З Хрещенням Господнім! Нехай Божа любов завжди освітлює твій шлях і наповнює твоє серце радістю.

Зі святом Хрещення! Нехай Господь оберігає тебе від усіх небезпек і наповнює твоє серце вірою та надією. Христос Хрещається!