Привітання з Успінням Пресвятої Богородиці!

вітаю з Успінням Пресвятої Богородиці!

Хай Пресвята Діва завжди благословляє кожен ваш день! Нехай вона допомагає вам у житті і наповнює його мирним щастям в колі родини.  Нехай ваше серце буде добрим, життя – щасливим, усмішка – щирою, а надія – радісною. Бажаємо вам миру, благодаті, любові, міцної віри, чистоти думок та самовідданості душі. Зі святом Успіння Пресвятої Богородиці!

З Успінням Пресвятої Богородиці!

Від душі вітаю вас зі святом Успіння Пречистої Богородиці! Молюся за вас і прошу Божого благословення у вашому житті, як духовному, так і фізичному здоров’ї, силі, надії та терпінні. Нехай Небесна Мати захищає вас від скорботи, невдач та суму. Нехай радість цього свята живе у вашому серці довгі роки, наповнюючи його любов’ю до ближніх і вірою у майбутнє.

Привітання з Успінням Пресвятої Богородиці!

З нагоди Успіння Пресвятої Богородиці, хочу побажати, щоб ви завжди цінували те, що маєте у житті, уникати сварок та образ, дарувати своєму серцю можливість любити та надіятися, і радіти кожній миті щастя. Нехай у вашому домі панує мир і благополуччя, рідні будуть щасливими і здоровими, а ваш ангел-охоронець завжди буде з вами. Нехай на небі завжди світить зірка, яка веде вас лише по правильному життєвому шляху.

Привітання з Успінням Пресвятої Богородиці!

З нагоди Успіння Пречистої Богородиці вітаю вас! Нехай у цей чарівний день небо над вашою головою наповниться світлом добра, чистоти і любові. Бажаю, щоб у ваш дім завітали спокій і благодать Божа, а ваші душі залишалися безгрішними. Миру і благоденства вам!

З Успінням Пресвятої Богородиці!

Від щирого серця вітаю з великим святом! Бажаю, щоб у вашій душі завжди панували мир і любов, а ваш життєвий шлях був благословеним. Нехай кожна людина досягає свого успіху, здійснює свої найзаповітніші мрії та залишається щирою і шанованою людиною. Хай Богородиця оберігає вас від негараздів, і хай горе не торкається вашого дому. Бажаю, щоб її молитва була вашим опорою у будь-якій ситуації.

З Успінням Пресвятої Богородиці!

Бажаю, щоб благополуччя завітало у ваш дім, принесе з собою щастя, спокій і достаток. Нехай Господь завжди перебуває у ваших серцях, а віра міцніє й утверджується. Бажаю, щоб оточуючий світ завжди наповнювався щастям, любов’ю і радістю. З повагою, з нагоди Успіння Святої Богородиці!

вітаю з Успінням Пресвятої Богородиці!

Хочу побажати тобі під час свята Успіння Пресвятої Богородиці  цінувати все, що є у твоєму житті. Будь люб’язним та обережним до близьких та коханих людей. Бажаю, щоб кожен щасливий та радісний момент в твоєму житті був для тебе цінним. Нехай в твоєму серці завжди присутня лише щира любов.

Привітання з Успінням Пресвятої Богородиці!

Нехай в цей особливий день Свята Діва Марія береже вас і вашу сім’ю, оберігає від негараздів і приносить втіху в скрутні часи! Бажаємо вам здоров’я, щастя, позитивних думок, усіляких благ, і, звичайно, нехай у вашій душі завжди панує гармонія й спокій!