Привітання з святом Стрітення Господнє!

найкраще вітання Зі Стрітенням Господнім!

З чудовим християнським святом Стрітення Господнього вас вітаємо! Нехай всі ваші молитви здійсняться сьогодні, а розв’язання всіх проблем не змусить себе чекати, бо в це свято трапляються дива! Нехай ваша віра буде впевненою, а дух – непохитним!

Зі Стрітенням Господнім

У святковий день Стрітення Господнього бажаємо вам радості, щастя та чудового настрою. Не допускайте в своє життя негативних енергій, порожніх переживань і нещастя. Нехай ангели допомагають вам у вирішенні проблем, а Бог оберігає від помилок і невірних рішень.

нове вітання Зі Стрітенням Господнім!

Від щирого серця вітаємо вас з днем Стрітення Господнього! В цей особливий день світ вітав свого майбутнього Спасителя! Бажаємо, щоб цей день приніс вам тільки радісні події! Навіть у найскладніших моментах  не втрачайте віру, адже завжди є місце для надії.

найкраще вітання Зі Стрітенням Господнім!

Зичимо вам у цей світлий зимовий день найсвітліших емоцій. Нехай в серці зростає віра в чудеса, здоров’я, мир і любов, які завжди будуть супутниками вашого дому, а удача – невід’ємним помічником в будь-якій справі. Нехай це Стрітення Господнє принесе вам тільки благополуччя!

найкраще вітання Зі Стрітенням Господнім!

У цей святковий день Стрітення Господнього бажаю вислати теплі вітання, наповнені любов’ю та світлом надії. Нехай в вашому житті буде багато благополуччя,  взаємоповаги та щирості душі. Зичу здоров’я всім ваших близьким, нескінченних сил і подяки Всевишньому за щасливі миті та добрі молитви, направлені на благополуччя у цьому світі.

нове привітання Зі Стрітенням Господнім!

У цей особливий день хочу висловити найтепліші побажання. Нехай ваше серце вірить у чудеса, які завжди здійснюються. Зичу вам добре здоров’я, мир та безмежну любов, що ніколи не залишає вашого дому. Нехай удача супроводжує вас у будь-якій справі, будучи вірним помічником.

нове привітання Зі Стрітенням Господнім

З нагоди величного християнського свята Стрітення Господнього щиро вас вітаємо! Нехай ваші молитви будуть вислухані сьогодні, а розв’язання всіх життєвих труднощів не змусить вас чекати, оскільки саме в цей благодатний час здійснюються дива! Нехай ваша віра буде стійкою, а дух – міцним!

вітання Зі Стрітенням Господнім!

Вітаємо з величним святом – Стрітенням Господнім. У цей день великих зустрічей, коли зливаються Старий і Новий Завіти, коли старець Симеон вітає малюка Ісуса, і коли зима зустрічається з весною, бажаємо вам віри в майбутнє, любові та торжества справедливості. Нехай в вас буде віра і надія на краще життя, ніж сьогодні!

Зі Стрітенням Господнім

З радістю вітаю тебе з великим святом Стрітення Господнього! Бажаю, щоб день, коли світ вітав свого Спасителя, став початком щасливого, світлого та бездоганного життя для тебе! Нехай всі труднощі та невдачі залишаться в минулому, а твій дім наповниться лише радістю та теплом любові!

вітаю із святом Стрітенням Господнім

Вітаємо з величним святом – Стрітенням Господнім. У цей день великих зустрічей, коли об’єднуються Старий і Новий Завіт, старець Симеон з немовлям Ісусом, а зима – з весною, бажаємо вам віри в майбутнє, в любов і в торжество справедливості. Нехай ваша віра та надія наповнять вас впевненістю, що життя стане кращим!