Привітання з Днем народження для військовослужбовця

щирі вітання для військовослужбовця

Вітаю з Днем народження справжнього чоловіка, чудового воїна! Зичу найкращих бажань – міці та витривалості, здоров’я та стійкості, сильних нервів і відмінного характеру. Нехай будь-які труднощі легко долаються, а перешкоди миттєво вирішуються. Бажаю, щоб кожен день приніс тобі беззаперечний успіх, справжню перемогу та особисте щастя.

щирі вітання для військовослужбовця

Вітаю з Днем народження, справжній чоловік, справжній захисник і мужній герой. Що можна побажати військовому? Перш за все – міцного здоров’я, характеру – сталевого і належного авторитету серед товаришів і друзів. Нехай ні погода, ні вороги, ні сторонні думки ніколи не завадять досягти вірної мети, нехай будь- який день тобі приносить безсумнівний успіх, справжню перемогу і особисте благо.

привітання для військового

Вітаємо з Днем народження! Бажаємо, щоб служба відповідно до правил приносила радість і сприяла формуванню міцного характеру. Нехай порядок і дисципліна стануть основою для твого щасливого життя, наповненого упорядкованими моментами радості. Залишайся вірним собі, бережи своє здоров’я, будь надійним, привабливим і коханим таким, яким ти завжди був!

Вітаю з Днем народження для командира!

Вітаю відмінного військового, чоловіка, який відзначається мужністю, силою, честю і великою повагою, з Днем народження! Бажаю, щоб ти ніколи не втрачав пильності та впевненості в собі, залишався завжди справедливим і відважним. Бажаю в будь-якій ситуації проявляти свій героїзм і ентузіазм.

привітання для солдата
Найщиріші вітання прийміть! Нехай лихо минає стороною, а поряд будуть надійні друзі завжди і хай наші вороги зникнуть як роса на сонці! Міцного здоров’я та перемог!
щирі вітання для військовослужбовця
Сердечні вітання та найкращі побажання для нашого захисника Батьківщини. Бажаю, щоб у цей день здійснилися всі твої найбільші мрії! Нехай здоров’я буде міцним, а щастя великим у житті.
привітання військовослужбовця

Вітаю справжнього чоловіка, видатного військового, з Днем народження. Щиро бажаю тобі сили і енергії, міцного здоров’я та витривалості, стійких нервів і властивого тобі гарту характеру. Нехай перешкоди успішно тобою усуваються, нехай кожен новий день приносить беззаперечний успіх, істинні перемоги та особисте благополуччя.

вітання для військового з днем народження

Вітання і щирі побажання злишатися живим! Жити , щоб лупашити цю московітську наволоч до останньої ноги! Братику, ми тебе обіймаємо, любимо, нехай  Ангел охоронець оберігає! Повертайся з Перемогою живим і неушкодженим!

щирі вітання для військовослужбовця

Зичимо щасливого Дня народження! Божого благословення! Дякуємо вам за невимовну хоробрість і за те, що ви стоїте на захисті нас усіх! Бажаємо безпечного повернення з перемогою! Ми віримо ЗСУ! Ви – наші справжні герої!

щирі вітання для військовослужбовця

З Днем народження, мій другу! Бажаю тобі залишатися таким же чуйним, щирим і добрим. Нехай на твоєму шляху життя зустрічаються лише добрі люди, а зло обходить стороною. Увесь цей час війни показав, хто насправді є нашими справжніми друзями. Бажаю, щоб у твоєму оточенні залишилися тільки найкращі люди, щоб разом з ними відсвяткувати перемогу України!

привітання для військового

Бажаю в день народження сил, мужності і відваги! Міцного  здоров’я що ніколи не підводить тебе, бойовий настрій панує в душі, а в серці живе безмежне щастя! Бажаю відзначити наступний день народження в мирній і вільній Україні!

привітання для військової жінки

Щиро вітаю! Бажаю здоров’я, щастя, та успіхів! І перемоги для нас усіх! Ми віримо в вас, віримо в Збройні Сили України і впевнені у перемозі! Лупіть тих орків так, щоб мокрого місця від них не залишилось! Ми молимося і будемо продовжувати молитися за вас і всіх, хто з вами! Бажаємо вам повернутися живими, здоровими і з перемогою! Слава Україні!

sщирі вітання для військовослужбовця

Вітаємо вас із Днем народження! Бажаємо стійкості, впевненості, спокою та бадьорості духу. Нехай ніщо не турбує ваш покій, а всі ваші задуми здійснюються чітко і вчасно.