Привітання з Днем ангела Андрія

Андрію, сьогодні – особливий для тебе день! Від щирого серця вітаю з Днем ангела і бажаю чудового настрою та здійснення всіх найсміливіших мрій! Будь міцним і здоровим, долай усі труднощі та реалізуй всі свої задуми!

З Днем ангела Андрій

Андрію, прийми мої щирі привітання та мої побажання тільки позитивних прикмет, вдалого гороскопу, насичених і веселих днів, цікавих подій, корисних ідеї та щасливих миттєвостей! Бажаю тобі успіху і великого щастя! З  Днем ангела!

з днем ангела

Дорогий Андрій, прийми щирі вітання в день твоїх іменин! Нехай Доля розв’яже для тебе мішок зі щастям і вкриє твою життєву дорогу величезними порціями радості! Здоров’я тобі, добра і багато посмішок, успіхів у роботі.

З ДНЕМ АНГЕЛА ТАТО

Андрій вітаю тебе з  іменинами. Бажаю тобі миру і злагоди в душі і в усьому, що ти робиш. Бережи себе, свою сім’ю і живи щасливо!

вітаю з днем ангела романа

Сьогодні день твоїх іменин , і я радію разом з тобою. Нехай у твоєму житті завжди буде радість і задоволення,  мрії нехай збуваються без зайвих зусиль. Найголовніше з моїх побажань – це міцне здоров’я, яке дозволить тобі насолоджуватися кожним днем і бути опорою для своїх близьких. 

андрію з днем ангела

Мій улюблений, вітаю з днем ангела! Нехай ангел, завжди буде поруч, оберігає тебе від зла і
всяких негараздів, та наповнює життя успіхами та здобутками. Ти молодий, сповнений сил і
енергії, перед тобою відкритий цілий світ можливостей, нехай тобі посміхається успіх у всіх
справах, і збуваються твої мрії.

З Днем ангела Андрій