Короткі тости прозою для будь-яких застіль.

Пропоную випити не за любов чи дружбу, а за розуміння один одного! Без нього неможлива дружба, кохання, сім’я та  відносини між людьми.

Давайте піднімемо бокал за щастя! Нехай воно завжди з’являється у нашому житті неочікувано, як подарунок!

У цій приємній компанії хочеться підняти бокал за затишні зустрічі з друзями. Це дуже цінно, що є люди, яким ти важливий у цьому світі. Нехай цей келих буде піднятий за тих, хто поділяє з нами радості та смуток, успіхи та невдачі. За нас, друзі!

Час швидко минає. Інколи здається, що навіть не встигаєш налити кави, як вона вже холодна, чи розпочати тиждень, як приходить п’ятниця. Тож давайте піднімемо бокал за миттєві острівці спокою та за можливість просто так зібратися і відпочити.

запрошення на весілля в українському одязі

Нехай цей келих буде піднятий за найкраще! За затишок та комфорт у наших домівках, за процвітання в наших сім’ях, та за посмішки та позитивний настрій.

Нехай всі події в нашому житті призводять до успіху, достатку, щастя, радості, кохання та веселощів – іншими словами, нехай це буде щасливими наслідками всього, що трапляється!

Життя схоже на корабель, де ми виступаємо в ролі капітанів. Нехай наш корабель завжди керується трьома вірними матросами – Щастям, Здоров’ям і Любов’ю. Давайте вип’ємо за них!

У мене пропозиція підняти бокали за усе найкраще у житті! Нехай у наших оселях завжди панує затишок та тепло, і нехай наші серця наповнюються щастям, вірою, надією та любов’ю!

тости на будь яку забаву

За дружбу, за надійних друзів, та за кожного з наших гостей на цьому заході. Бажаємо всім здоров’я та щастя.

Бажаю, щоб усі ваші мрії здійснилися в реальному житті. Нехай кожен день буде наповнений яскравими та радісними подіями, і нехай усе, що ви робите, супроводжується успіхом і удачею.

Пропоную підняти бокал за море та всі його неймовірні аспекти – за будинок біля моря, за морське здоров’я та за фінансове море. Пиймо до дна!

Говорять, що в житті обов’язково бувають чорні смуги. Тож, якщо вони все ж таки настають, нехай це будуть лише чорна ікра, чорний “Мерседес”, чорні діаманти та час проведений на Чорному морі. Нехай наше життя буде яскравим і різнобарвним!

Люди дуже різні, з різними інтересами та уподобаннями. Зовнішність кожної людини – це унікальна річ. Та чи не найкращим прикрасою для будь-якого обличчя є посмішка. Усміхнена людина завжди здобуває симпатію інших. Тож нехай наші обличчя сяють щирими посмішками, і давайте піднімемо бокали за це!

Життя надзвичайно коротке і час летить так швидко, що інколи навіть не маєш можливості озирнутися назад і розумієш,  що багато чого назад не повернеш. Давайте піднімемо бокал за те, щоб кожен із нас міг прожити своє життя, не шкодуючи за  прожиті роки!